מדיניות פרטיות הובלות מקצועיות 24/7

אנחנו חברת סמפרוס בע"מ מכבדים את הפרטיות שלך ולכן יצרנו את דף מדיניות פרטיות זה.

מי אנחנו?

חברת סמפרוס בע"מ הוא הגורם המפעיל את האתר .מטרת איסוף המידע היא על מנת שנוכל להעביר פרטים אודותך למפרסמים באתר זה.

חשוב להדגיש שהשירותים הניתנים באתר זה הם על ידי המפרסמים באתר בלבד (המופיעים בתחתית האתר) ולא על ידי חברת סמפרוס בע"מ. לצרכי מתן השירות על ידי המפרסם אנחנו אוספים מידע על אודותיך, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות שלנו. המידע שיאסף על אודותיך ישמר אצלנו, ויועבר לאחרים רק בהתאם למדיניות.

האם אתה חייב לספק לנו מידע?

בכל פניה לנושא מידע יש חובה לציין לו האם יש לו חובה לספק את המידע על פי חוק או שאספקת המידע תלויה ברצונו הטוב והסכמתו. במקרה זה, אין חובה לספק מידע על פי חוק, אך ללא המידע לא יהיה ניתן לקבל את השירותים על ידי המפרסמים באתר.

מה המידע האישי שאנחנו שומרים על אודותיך?

מידע אישי הוא מידע המתייחס אלייך. זה יכול להיות מידע שמזהה אותך אישית, או רק מידע שעשוי לזהות אותך. המידע שאנחנו שומרים על אודותיך הוא שמך המלא,כתובת הדואר האלקטרוני שלך,כתובת הIP שלך,מספר הטלפון שלך,המזהה הייחודי של מכשיר הקצה שלך (כגון UDID או IMEI),מידע מזהה נוסף שתמסור לנו באמצעות השירות ואנחנו עשויים לאסוף עוד מידע מזהה על אודותיך במקרה שבו תצור קשר דרך האתר או עם המספר טלפון שמופיע באתר ודרכו תגיע למפרסםלצורך קבלת\הזמנת השירות או מוצר על ידיו.

נקודות חשובות לגבי מידע שנשמר:

  • בחלק מהדפים תוכלו ליצור קשר עם המפרסם ישירות עם המספר הטלפון הפרטי שלו
  • ברב המקרים אנו משתמשים בממשק הטלפון הוירטואלי של Paycall.co.il לניהול וניתוב של שיחות טלפון לספקים שאנו מפרסמים באתר זה.
  • במקרה וגולש התקשר לספק בעזרת מערכת Paycall אנו שומרים את מספר הטלפון של הגולש, שעת שיחה, שעת מענה, אורך שיחה ופרמטרים נוספים שקשורים לשיחה לצורך העברת השירות לספק.
  • ניהול המידע אודות השיחות נשמר בשרת צד שלישי של החברה שמספקת לנו את שירותי ניהול מספרי הטלפון באתר , כתובת אתר המערכת paycall.co.il
  • במידה והשארת פרטים ליצירת קשר בעזרת "טופס יצירת קשר "באתר עם ספק, כתובת המייל שלך עוברת דרך השרתים המאובטחים שלנו ישירות לספק על מנת שיוכל לספק לך מענה.
  • בחלק מהמקרים אנו נותנים אופציה למבקרים ליצור קשר ישיר באמצעות קישור לספק באמצעות ה-ואטסאפ ,לפרטיםי בקרו באתר וואטסאפ – api.whatsapp.com, web.whatsapp.com

מה המידע שאינו מזהה אישית שאנחנו שומרים על אודותיך?

מידע שאינו מזהה אישית הוא לא מידע אישי, אבל ביחד עם עוד פרטי מידע הוא יכול להצביע על משהו. לדוגמא, רשימת העמודים הנצפים באתר מסוים יכולה ללמד איזו קבוצת ספורט אתה אוהד. לכן, חשוב שנציין כי המידע הלא מזהה שנאסף על אודותיך הוא השימוש שלך בשירות, כגון העמודים שצפית בהם,מידע טכני על ציוד הקצה שלך, כגון גרסאת דפדפן, מערכת ההפעלה שלך, רזולוציית המסך וכדומה,מידע סטטיסטי ולא מפולח אישית כגון מדינה, פלח אוכלוסיה, גיל משוער.

כיצד אנחנו אוספים על אודותיך מידע?

השאלה כיצד אוספים על אודותיך מידע היא חשובה, כיוון שלעיתים נאסף מידע ממספר מקורות שונים. דרכי האיסוף יכולים, לעיתים, לכלול הן מידע שאתה תספק ישירות למי שאוגר על אודותיך מידע והן מידע שיתקבל ממקורות אחרים. במקרה זה, אנחנו אוספים את המידע שאתה מספק לנו בזמן השימוש בשירות שלנו בלבד.

כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסוף?

גם אם אוספים על אודותיך מעט מאוד מידע, אך משתפים אותו עם כולם, יש בכך כדי להשפיע על השימוש של בעל המאגר במידע. במקרה שלנו, אנחנו משתמשים במידע שאספנו לצורך מתן השירות,אנחנו משתמשים במידע לצרכי פרסום, בין אם בתוך השירות ובין אם מחוצה לו,אנחנו מעבירים את המידע לשותפים עסקיים שלנו,אנחנו משתמשים במידע כדי לטייב נתונים של שותפים עסקיים שלנו.

למי יש גישה למידע על אודותיך?

ככל שיש לפחות אנשים גישה למידע על אודותיך כך יש פחות סיכוי לשימוש לרעה. אנחנו מספקים גישה למידע לעובדים שלנו, שנמצאים תחת חובת סודיות מלאה,לספקי שירותים שלנו, שדרושים לצורך אספקת השירות,לשותפים עסקיים שלנו, המשתמשים במידע לצרכים שלהם.

האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע?

צדדים שלישיים יכולים להשתמש במידע ולהעביר אותו לאחרים, אנחנו מאפשרים למספר צדדים שלישיים להשתמש במידע, לרבות שירות Google Analytics שמספק שירותי סטטיסטיקה לאתר, שירות Paycall.co.il שמספק ניתוב שיחות מהאתר לספקים\מפרסמים באתר.

כיצד אנחנו יכולים לצור איתך קשר?

אנשים מרגישים מאוד לא בנח לספק מידע פרטי כאשר הם לא יודעים מה יקרה עם המידע שלהם. על מנת לקבל מידע שנשמר באתרי חברת סמפרוס צרו קשר בכתובת המייל בכתובת [email protected].

שירות שמכבד את הפרטיות שלך לא ישלח לך דואר זבל ולא יפיץ אותך בפרסומות.

אנחנו בחברת סמפרוס בע"מ לא שולחים הודעות באמצעות כתובת מייל או  SMS למבקרים באתר, במידה והגעתם לספק שעובד איתנו הוא כן יוכל לשלוח לכם SMS או הודעה אם השארתם פרטים או יצרתם קשר דרך אתר זה.

אנחנו בחברת סמפרוס  לא שולטים על רשימות תפוצה של ספקים שאנחנו עובדים איתם, חובתכם כגולשים ליצור קשר עם המפרסם בצורה ישירה במידה ושלח לכם הודעת SMS והגיע דרך אתר זה.

יש לציין שלחברת סמפרוס אין שום קשר וצד לעסקה בינכם לבין המפרסם באתר – במידה וקיבלתם הודעה מהמפרסם, האחריות היא עליו ועליכם לפנות אליו בלבד.

כיצד אנחנו מדווחים על אירועי אבטחה?

נכון להיום ועל פי חוק, לא כל מאגרי המידע חייבים לדווח על כל אירועי האבטחה, וחבל שכך. כאשר לארגון מסוים איכפת ממך ומהמידע על אודותיך הוא ידווח על כל חשש לשימוש לרעה. במקרה שלנו, החוק אינו מחייב אותנו לדווח על אירועי אבטחת מידע, ולכן אנחנו לא מדווחים על אירועים אפילו אם נגנב כל מאגר המידע שלנו.

יש לציין שהשרתים שלנו מאובטחים באצעות SSL ואנחנו מבצעים שדרוגים למערכות ולתוספי האתר בשוטף על מנת לשפר את האבטחה באתר.

מיהו קצין הפרטיות שלנו, וכיצד תוכל לצור עמו קשר?

אנו מכבדים את הפרטיות שלך ואת החוק, לכן יש לנו בארגון קצין פרטיות, עידן מחברת סמפרוס בע"מ. תוכל לצור איתו קשר באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת [email protected].

קצין הפרטיות שלנו יקבל את התלונות שלך ויבחן אותן.

האם אנחנו משתמשים בעוגיות?

עוגיה היא קובץ ממוחשב שנשתל במחשב או במכשיר הקצה שלך ומאפשרת לזהות אותך כאשר אתה גולש באתרים שונים. במהלך השירות, השירות משתמש בעוגיות כדי לאפשר לך להתחבר, אנחנו מאפשרים גם כן לאחרים להשתמש בעוגיות בשירות

במידה והמבקר באתר אינו מסכים למדיניות פרטיות באתר ואינו מאשר את תנאי השימוש באתר עליו לא לעשות כל שימוש באתר ולצאת ממנו מיד.